Doktorlarımız

Dr. Dt. Beril Karagenç

Dr. Dt. Beril Karagenç Batal, 1993 yılında Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesini bitirdi. 1998 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. 2005 yılında aynı üniversitede Endodonti Ana Bilim Dalında uzmanlık eğitimini tamamladı. Daha sonra devam eden çalışmalarına, Marmara Üniversitesi Hastane Yöneticiliği Sertifikasını da ekledi. 2004-2020 yılları arasında Aydınlar Dental bünyesinde klinik yöneticisi ve uzman doktor olarak yer aldı. Acıbadem Altunizade Hastanesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin kurucu şefi olarak görev yaptı ve 2017-2020 yılları arasında Endodonti Uzmanı olarak çalıştı. Acıbadem Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak dersler verdi. 

Kurucusu ve yöneticisi olduğu Altunizade Dental Clinic’te uzman diş hekimi olarak mesleğine devam ediyor. 

Tüm klinik çalışmalarının yanı sıra, “Mükemmel Hasta Deneyimi Yaratmak” üzerine eğitimler veriyor ve “Klinik Haller” Podcast Kanalı ile mesleki tecrübelerini aktarmayı sürdürüyor. 

Dr. Dt. Burcu Usta Selamet

Dr. Dt. Burcu Usta Selamet, 1978’de İstanbul’da doğdu. 2001 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 2009 yılında aynı üniversitede Ortodonti Uzmanlığı eğitimini, ‘’Konvansiyonel braketler ve kapaklı braketlerin karşılaştırılması’’ konulu tezi savunarak tamamladı. Aynı zamanda ‘‘dudak damak yarıklı bebeklerde ortodontik yaklaşım’’ alanında çalışmalarda bulundu. Türk Ortodonti Derneği üyesi olan uzman doktor, yurtiçi ve yurtdışında çeşitli kongrelerde sözlü bildiri ve poster sunumları gerçekleştirdi.

Dr. Dt. Beril Karagenç Batal
Uzm. Dt. Burcu Usta Selamet
Dr. Dt. Nazlı Özdemir